חיפוש

3 סיבות לחלוקת שוקולדים ממותגים באירוע

מצב היפותטי ראשון – אתם בעלי חברה ועושים אירוע השקה למוצר החדש שלכם. מצב היפותטי שני – אתם עושים אירוע משפחתי מושקע ונוצץ. בשני המקרים (ובעוד אינספור מקרים נוספים, שהדף קצר מלהכיל), אתם מוצאים את עצמכם בפני בדיוק אותה השאלה – איך גורמים לאירוע שלכם להיות מוצלח ובלתי נשכח. התשובה היא שוקולד.

מה, לא שמעתם שזה קטע עכשיו? בואו נצמצם פערים.

 

 גימיקים באירועים

העולם תמיד נמצא בחיפוש אחר רעיונות חדשים ומרעננים. בין אם זה חנויות קונספט חדשות שנפתחות, מאכלים שממציאים ללא הפסקה ואופנה שמשתנה בערך כל שני וחמישי. העולם לא יכול להרשות לעצמו לזוז בקצב הקודם והוא רץ, לא, בעצם הוא שועט קדימה. כך גם עולם האירועים, שתמיד נמצא בחיפוש אחר הדבר הגדול הבא. ואם הבאזז שיש סביב מגנטים כבר הפנמנו, שוקולדים ממותגים זה מעט חדש לנו. עוד שנייה תבינו.

 

 למה שוקולדים?

כי שוקולד מתאים לכל דבר. הוא משמח ומנחם בו זמנית, הוא התוספת הקטנה והמתוקה לצד כל משקה, שעליו, בניגוד למאפים, אנחנו לא נרגיש מצפון מטורף. פגשתם פעם אדם שלא אוהב שוקולד? סביר להניח שלא. וגם אם מישהו אומר לכם בהתרסה שהוא לא אוהב שוקולד, זה רק כי הוא טרם גילה איזה שוקולד הוא אוהב. מבטיחים לכם שזה עומד להשתנות. בקצרה, אי אפשר לטעות עם שוקולד ולחלק אותו באירוע זה פשוט וגאוני בו זמנית.

 

 שוקולד – השקעה קטנה, תועלת עצומה

כל העניין של כל אירוע, בין אם מדובר באירוע פרטי לבין אם מדובר באירוע חברה, זה גם להשאיר רושם וגם לייצר זכרון, שילווה את המשתתפים פרק זמן ממושך. שוקולד מאפשר לנו לעשות זאת, מבלי לעלות כמו צלם מגנטים. ההבדל הנוסף בין שוקולד לבין חלוקת מגנטים, זה שאף אדם לא יגיד "אוף יצאתי רע בתמונה" וירצה לשכוח ממגנט לנצח.

 

 שוקולד ושטח פרסומי

הידעתם שבזמן אכילת שוקולד, אנחנו אינסטינקטיבית נקרא את מה שכתוב על החפיסה? אותו הדבר עם שוקולד ממותג. נניח שאתם מחלקים שוקולד ממותג בהשקה, תוכלו להדפיס עליו, פרט ללוגו שלכם, איזה משפט או שניים ותגרמו לאנשים להסב את תשומת הלב שלהם אל מה שכתוב. שטח פרסומי במעט מאוד כסף? בהחלט.

 

 שוקולד – דרך נהדרת להודות לנוכחים

מחפשים דרך טובה להחזיר למוזמנים שלכם טובה, להודות להם או לגרום להם לחייך פשוט? יופי, מצאתם דרך נפלאה. מחר בבוקר, עם הקפה הראשון שלהם, בצהריים, כקינוח לאחר הארוחה או כעבור חצי שנה, אחרי שיימצאו שוקולד באחד מהכיסים של המעיל שלהם – מבטיחים שאת החיוך אתם תעלו להם לא משנה כמה זמן יעבור מאז האירוע. איך נסכם? בזה שאם בחרתם בשוקולד ממותג – בחרתם טוב. ונספר לכם שבדיוק קיבלנו שוקולד ממותג במתנה, תיכף נחזור אליכם.

שוקולדים ממותגים
שוקולדים ממותגים

אולי תאהבו גם את