חיפוש

איך להגן על הריהוט במרפסת מהשמש

בישראל, לא מעט אנשים אוהבים להעביר את זמנם בישיבה במרפסת או הגינה.

המרחב החיצוני של הבית, למרחב הנאה ואירוח, הודות לריהוט גן.

ריהוט הגן נמצא בחוץ במרבית השנה, וחשוף לקרני השמש החמות, העלולות להסב לו נזק.

איך להגן על הריהוט במרפסת מהשמש – המדריך המלא.

 

הקדמה

ריהוט גן הוא לרוב ריהוט בו הושקעה מחשבה וכסף רב. בשל כך, ישנה חשיבות רבה להגן עליו, מפני השמש הקופחת. קרני השמש עלולות להסב נזק רב לריהוט הגן, לגרום לדהיית הצבע, בלאי ואף קרעים וסדקים. הגנה מפני השמש, מונעת את הצורך להחליף את ריהוט הגן בתדירות גבוהה, ומסייעת לשמור עליו למשך שנים רבות.

 

איך להגן על הריהוט במרפסת מהשמש

כיום, ישנן לא מעט אפשרויות, אשר מסייעות לשמור על ריהוט הגן במרפסת או הגינה, כך שישמרו על מצבם ויאריכו ימים. כיסוי לריהוט גן, שמשיות ופרגולות, וכן תחזוקה וניקיון שוטף הן הדרכים הטובות ביותר להגן על ריהוט הגן, עליהן נפרט כעת.

 

כיסוי לריהוט גן

הפתרון האולטימטיבי המספק הגנה על הריהוט במרפסת או הגינה מהשמש, הוא השימוש בכיסוי לריהוט גן. הכיסוי מגן מפני תנאי מזג האוויר, וכן מפני לכלוכים הנגרמים מאוכל ושתייה, אשר אלו גורמים לבלאי מוקדם.

כיום, ניתן למצוא מגוון רחב של כיסויים לריהוט גן, בסוגים, גדלים וצבעים שונים, אשר יתאימו לכל מרפסת או גינה, וכן לכל ריהוט.

 

שמשיות ופרגולות – עוד דרך להגן

ריהוט הגן נחשב לריהוט שעלותו אינה זולה. בשל כך, רבים מאמינים כי ריהוט הגן יחזיק למשך שנים רבות, אך לא כך הדבר. הריהוט זקוק להגנה, ועוד דרך לספק הגנה זו, היא העמדת ריהוט הגן תחת שמשייה או פרגולה.

שמשיות ופרגולות מונעות פגיעה בריהוט הגן על ידי מזג האוויר, הן החורפי והן הקיצי, וכן מאפשרות להנות מישיבה נעימה בחוץ.

ניתן לרכוש שמשיות ופרגולות בשלל דוגמאות, צבעים וגדלים, ואף להמשיך את הקו העיצובי של המרפסת או הגינה, ואף של הבית כולו.

 

תחזוקה וניקיון להארכת שנים

עוד דרך להגן על ריהוט הגן במרפסת או הגינה, היא שמירה על ניקיון ריהוט הגן ותחזוקתו באופן שוטף. הקפדה על מצב הריהוט, ושימוש בחומרים מיועדים לשם שטיפה וניקיון הריהוט, ישפיעו רבות על המראה של הריהוט ויסייע לשמור על הריהוט למשך שנים רבות.

 

על קצה המזלג – איך להגן על הריהוט במרפסת מהשמש

ריהוט הגן אותנו אנו מציבים במרפסת או בגינה, נשאר במקומו במרבית ימות השנה. בשל כך, ריהוט הגן חשוף לנזקי השמש, הגורמים לבלאי מהיר, דהייה, וסדקים בריפוד. בשל כך, ישנה חשיבות רבה להגן על הריהוט מפני השמש, על ידי תחזוקה וניקיון באופן שוטף, הצבת הריהוט תחת שמשיות ופרגולות, וכן שימוש בכיסוי לריהוט הגן.

שולחן וכיסאות
שולחן וכיסאות

 

אולי תאהבו גם את

חומרי ניקוי
ניקיון בניין מגורים מחירים

ועדי בתים רבים או חברות ניהול האמונות על ניקיון בניין מגורים, מתלבטים לעיתים מזומנות בסוגיית הניקיון בבניין המגורים. בדרך כלל, הדילמה התמידית שהם נדרשים לפתור

קראו עוד »
כניסה לבית
גרניט פורצלן למדרגות מרחפות

עיצוב החלל הפנימי בבית הוא אחד האתגרים המשמעותיים ביותר העומדים בפני אדריכל או מעצב, האמורים להשקיע זמן ומחשבה ביצירת המראה האולטימטיבי והאווירה הנדרשת. אבל אם

קראו עוד »