חיפוש

איך בוחרים קוסם למסיבת יום הולדת?

מסיבות יום הולדת זה מטורף. אף פעם אין מספיק זמן, הילדים לא יכולים לחכות ואתם לא יודעים איפה האורח הראשון ישב. הלחץ נמשך ובאמת שאין לך ברירה אלא להזמין קוסם למסיבה שלך. השאלה היא: באיזה מהם כדאי לבחור? יש שם כל כך הרבה קוסמים שזה יכול להיות קשה לדעת על מי לסמוך ומי לא טוב כמו שאומרים שהם.

הלחץ הוא אמיתי בכל הנוגע לבחירת הקוסם המושלם למסיבה שלך, כי לא כל הקוסמים נוצרו שווים! חשבו על אורחי המסיבה שלכם כעל כסף בכיס שלכם – צריך להתייחס אליהם בכבוד ותמורה לכספם. זה אומר לא רק לקחת בחשבון את הדעות שלהם בעת הזמנת קוסם, אלא גם לוודא שהם מרגישים בנוח לפני שהם מופיעים. אתה צריך לוודא שהקוסם שתבחר יעבור איתך את המרחק, לא רק יופיע ואז יברח למחצה בלי להכין טריק אחד!

 

מחקר הוא המפתח!

זה לא סוד שכירת איש מקצוע למסיבת יום ההולדת שלך היא תמיד עסק מסוכן. אתה אף פעם לא יודע אם הם הולכים להופיע בזמן, יוכלו לעשות את הטריקים ששכרתם אותם, או אפילו אם הם יוכלו לבצע בכלל.

אבל כשזה מגיע למסיבות יום הולדת, יש בזה אפילו יותר! רשימת האורחים, משך הזמן שעליך להתחיל את המסיבה וסוג המסיבה (רשמית, מזדמנת וכו') כל אלה גורמים להחלטה את מי לשכור ליום ההולדת שלך. כאשר חוקרים את הקוסמים הטובים ביותר למסיבת יום הולדת, ודא שאתה מודע להיבטים השונים הללו של תהליך תכנון המסיבה!

 

המחיר נכון!

ישנם הרבה גורמים המשפיעים על קביעת המחיר של מסיבה ושל קוסם לימי הולדת. זה כולל את סוג המסיבה (רשמית או מזדמנת), מספר האורחים, סוג הבילוי ואיכות האוכל. יש כמה דברים שאתה יכול למדוד כשזה מגיע לתמחור: "המחיר שלך". כלל אצבע טוב הוא להקציב סביב 1000 שקל למסיבה טיפוסית. זה כולל כסף למוזמנים, אוכל (אם יש), משקאות וכל שירות אחר שהמסיבה עשויה לדרוש.

 

לקוסם יש את המראה והתחושה שאתה מחפש!

אחד הדברים החשובים ביותר שאתה יכול לעשות בהזמנת קוסם למסיבה שלך הוא למצוא איש מקצוע שיש לו את המראה והתחושה שאתה מחפש. ישנם הרבה גורמים שונים שעוסקים בבחירת המראה והתחושה המושלמים למסיבה שלכם, אבל אחד החשובים שבהם הוא האם לקוסם יש או לא אישיות גדולה.

מסיבות יום ההולדת הנראות ביותר הן אלה שבהן כל החדר מרגיש שמח ולבוש היטב! זה חשוב במיוחד אם המסיבה מתקיימת במקום ציבורי (כמו הבית או החצר האחורית שלכם). אם האווירה גולמית או לא נוחה, גם האורחים ירגישו לא בנוח ופחות יישארו!

 

הם לגיטימיים!

הונאות הן תמיד דאגה. היזהר מאוד כאשר אתה מתמודד עם קוסמים הטוענים שהם "לגיטימיים". יש אלפי, אם לא מיליוני קוסמים בעולם, ולא כולם לגיטימיים. אם אתה מקבל מופע קסמים מאדם זר, זה לא ייצוג אמין של מה שהקוסם הזה יכול לעשות בשבילך. הקפד לעשות את המחקר שלך, לדבר עם אורחים אחרים שהזמינו את אותו קוסם, ולגלות מאיפה הם מרגישים בנוח להזמין.

 

סיכום

הדרך היחידה להבטיח מסיבת יום הולדת מוצלחת היא לתכנן מראש. למרבה המזל, יש המון דרכים לבחור את הקוסם המושלם למסיבה שלכם. בצע את המחקר שלך הלכה למעשה על ידי בחירת טריק המסיבות הטוב ביותר עבור האורחים שלך. אתה תשמח שעשית זאת!

לבחור קוסם למסיבת יום הולדת

אולי תאהבו גם את