חיפוש

מתי חשוב לפנות לעו״ד מקרקעין?

עולם הנדל״ן נראה זוהר ומיוחד, וכולנו מחכים ליום קניית הדירה הראשונה שלנו או לפחות להסכם השכירות בחנות או בעסק החדש שנקים. עם זאת, נושאי מקרקעין ונדל״ן יכולים להיות מסובכים במיוחד, בעיקר עבור מי מאיתנו שלא מחליפים דירות כל חודש או לא ממש רגילים לעבוד מול קבלנים. אספנו עבורכם מספר דוגמאות קריטיות לשלבים בהם חשוב לשלב את המומחיות של עו״ד מקרקעין כדי להימנע מסיבוכים מיותרים.

 

קניית דירה חדשה מקבלן

אם קניית דירה היא אירוע משמח, אז קנייה מקבלן של דירה חדשה ׳׳מהניילונים׳׳, כזאת שהותאמה לצרכים המדויקים שלנו, זו בכלל חגיגה ענקית. בכל מקרה כשזה מגיע לחיפוש ׳׳שטיקים׳׳ מול יזמים וקבלנים, יכולות מיקוח בעסקאות נדל״ן, ועוד שלל הפרטים הקטנים שמגיעים יחד עם אירוע שכזה – מה לעשות, אנחנו רחוקים מלהיות מומחים. לפיכך, אם קניית דירה חדשה מקבלן מנצנצת באופק שלכם – אנחנו ממליצים על פנייה לעו״ד מומחה לענייני מקרקעין כמו עו"ד אושר אלקיים.

קניית דירה חדשה מקבלן

 

תכנון ובניית מבנה מיסוי נכון למס שבח

עו״ד מקרקעין טוב ידע לעשות לכם סדר בבלגן, ובנושא כמו מס שבח לא חסר בלגן. מס שבח הוא המיסוי על ההפרש בין הרכש המקורי של נכס (בקניה מהמקרקעין) לבין הרווח שנוצר מהמכירה היום. עו״ד מקרקעין יוכל, במקרים מסוימים, לבחון את גובה המס, לשנות את הקלות המיסוי המוגדרות בחוק, לעזור בתקשורת הישרה מול מחלוקות במקרקעין, ואפילו לעזור לנו לבקש פטור במקרים מיוחדים.

 

פינוי בינוי ותמ״א 38

החל משכנים בעייתיים, הסכמים מרובי משתתפים, ועד לניהול תהליכים עם גורמים מקצועיים שונים – עו״ד מעולה בתחומי מקרקעין יכול לעשות את ההבדל בין תהליך נוח וחלק לפיאסקו שמקפיא כל סיכוי להתקדמות. עם העלייה בפופולריות אישורי התמ״א בישראל, נושא זה הפך להיות חם ביותר, וכיום ישנם עורכי דין מומחים ספציפית להתנהלות נכונה מול תהליכי תמ״א 38.

 

מיסוי שקשור בירושות

ברוב מקרי הירושה, הדירה היא הפריט הנחשק והיקר ביותר שעומד על הפרק, וירושות שכאלו מובילות לא מעט לסכסוכי משפחות גדולים. בתוך הכאב והאמוציונאליות שנלווים למוות ואובדן של בני משפחה, עו״ד מקרקעין יכול להיות הגורם המגשר, שמייצר סיטואציה חיובית ככל האפשר.

חוזים ועסקאות – גם בשכירות

בין אם אתם מכניסים דיירים חדשים או נכנסים בשכירות לעסק חדש, ליווי צמוד של עו״ד הוא קריטי במיוחד! רובנו לא מעורים או מנוסים בשלל הטריקים וההפתעות שבעלי דירות ונכסים יכולים לנסות להכניס אל החוזה. לפיכך, בחירה בעו״ד ממולח שידאג לאינטרסים שלכם יכול להיות ההבדל בין טעות גדולה, לחוזה מעולה שגם עובד לטובתכם.

 

תנו למומחה לעשות מה שהוא עושה הכי טוב

תמ״א, שבח, מקרקעין ,פטור מס, מבנה מיסוי, ריבי שכנים, סכסוכים עם קבלנים – כל כך הרבה בלגן! אתם לא באמת צריכים את כל זה על הראש שלכם, ובדיוק מסיבה זו עו״ד לענייני מקרקעין הם המענה המיטבי. הוא כאן כדי לפתור לכם בעיות, להכיר את עומק הקורה בכל עסקי הנדל״ן ,ולחסוך לכם הרבה כסף ותסכול בזמן החלטות ומהלכים כל כך קריטיים בחייכם.

תנו למומחה לעשות מה שהוא עושה הכי טוב

אולי תאהבו גם את