חיפוש

הכל על נדלן

עד לא מזמן גרתם בדירה שכורה והגעתם למסקנה שאולי עכשיו זה הזמן הנכון לעשות משהו בנידון? אתם מוכנים כבר, מבחינה כלכלית, לרכישת דירה ואתם תוהים איך לעשות זאת? אם כך, כדאי שתדעו שאפשר להבין את ההתרגשות שלכם ואת החששות. עובדה היא שבישראל מחירי הנדל"ן מאוד גבוהים, מה שמוביל רבים מאיתנו לפנות לבנק לצורך קבלת משכנתא. בנוסף, גם לא חסרים סיפורים על אנשים שרכשו דירות מקבלן אך בסופו של דבר הקבלן נעלם עם כל הכסף. כמובן שאף אחד מאיתנו לא היה רוצה להיות עוד מקרה מצטער שנכנס לסטטיסטיקה ולכן ברור מדוע אתם תוהים: איך באמת עושים את זה נכון?

מפתח לבית

קחו עורך דין נדל"ן מקצועי ומנוסה

התשובה לשאלה איך קונים נכס תוך כדי סיכון מינימאלי, היא שאתם צריכים לבחור עורך דין מקצועי שעוסק בנדל"ן. התפקיד של עורך הדין הוא להקטין למינימום האפשרי את המקום לטעויות,  וזה אומר שהוא יעשה את כל הבדיקות החשובות לפני שתחתמו על החוזה. הוא יבדוק, לדוגמא, (מדריך לרכישת דירה) האם מי שמנסה למכור לכם את הנכס והאם מי שמצהיר על עצמו כבעל הנכס הוא באמת האדם שעל שמו רשום הנכס בטאבו. זה נשמע אומנם בנאלי, אך בפועל זה לא כך, כי כבר היו מקרים שבהם אדם מכר נכס שבכלל לא היה שייך לו. בנוסף, עורך הדין שלכם יוכל לבדוק האם יש הגבלות על הנכס, חובות שאתם צריכים וכדומה, כך שאין ספק שלעוה"ד יש תפקיד חשוב בכל התהליך הזה.

עורכת הדין הנכונה לכם

אתם מתלבטים לאיזה עו"ד לפנות? לא בטוחים שאתם יודעים מי יעזור לכם בצורה הטובה ביותר? אם כך, כדאי שתדעו: עו"ד מירי גביש היא אשת מקצוע שכדאי לכם להכיר. עוה"ד גביש עוסקת בתחומי הנדל"ן השונים מזה שנים, כך שאיתה תרגישו שיש לכם על מי לסמוך. איתה תוכלו לישון בשקט ולדעת שהיא תעשה עבורכם את כל הבדיקות הנדרשות, מה שאומר שהעסקה שעליה תחתמו תהיה בטוחה מבחינתכם. צרו קשר עוד היום עם עוה"ד לקביעת פגישה ראשונה, כי למה שלא תיקנו לעצמכם את הנכס שרציתם כבר בזמן הקרוב?

מעוניינים להמשיך בקריאה על עורך הדין שילווה את העסק שלכם לחצו פה לכתבה.

אולי תאהבו גם את